Projekt kanalizacji – wersja robocza

W urzędzie gminy w Kowali dostępny jest projekt roboczy kanalizacji dla naszej miejscowości. Niestety, Wójt nie przystał na moją prośbę i nie wyraził zgody na umieszczenie tego projektu w świetlicy Słoneczko, dlatego zainteresowani muszą udać się do urzędu gminy w Kowali pokój nr 10 lub skorzystać z linku zamieszczonego poniżej.

Projekt kanalizacji wersja elektroniczna:

http://www.kowala.pl/asp/pliki/aktualnosci/pzt_trablice_12.12.18_wersja_robocza.pdf

Uwagi dotyczące ww. inwestycji należy składać na piśmie w siedzibie Urzędu pokój nr 27 (sekretariat) lub na spotkaniu z przedstawicielami Zakładu Techniki Sanitarnej „INSTECH”.

Spotkanie z projektantem ustalone jest na dzień 09.01.2019r. (środa) godz. 18.00 w Świetlicy „Słoneczko”, na którym będą podpisywane umowy z właścicielami, współwłaścicielami i użytkownikami wieczystymi działek przez które będzie przebiegać ww. inwestycja.

Na stronie urzędu gminy pojawiła się zakładka „Kanalizacja” pod adresem:

http://kowala.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=492&strona=1

Komentarz autora

Bardzo żałuję, że projekt ten dostępny jest w wersji papierowej tylko w urzędzie gminy w Kowali. Moją prośbę o umieszczenie tego projektu w świetlicy Słoneczko argumentuję tym, że byłby on bardziej dostępny dla większej liczby odbiorców, zwłaszcza tych pracujących w godzinach pracy urzędu. Nie bez znaczenia jest fakt, że świetlica w Trablicach otwarta jest do późnych godzin popołudniowych a urząd jedynie w poniedziałki do 16.00 a w pozostałe dni do 15.00. Dla Was, proszę Państwa, pozostaje niestety jedynie wersja elektroniczna….

Paweł Lis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.